Vítejte ve světě vnitřního klidu

Kniha návštěv

Datum: 22.12.2016

Vložil: Kamila Pavlíková

Titulek: Jóga

Tvůj přístup, pomoc při usazování se v pozicích, dotyk i tvůj hlas ... jsi prostě nejlepší! Ráda se pod tvým vedením učím poznávat možnosti svého těla. Krásné lekce, nikdy stejné, děkuji za vše! K. :-)

Datum: 29.09.2016

Vložil: Pavlina D.

Titulek: Lekce v Praze

Janko, prijde mi to jak vecnost, kdy jsem spolu s dalsimi chodila na Vase lekce power jogy ve Fitlightu. Predpokladam, ze od te doby se Vam zivot poradne zmenil a mohu Vam gratulovat k malemu (no, mozna ted uz vetsimu) svistikovi. :-) Uvedomuji si, ze je proto ode me sobecke se ptat, ale: Neplanujete navrat do Riegerovych sadu? Vase pondelni lekce mi hodne sedly (a opravdu to nebylo jen tim, ze byly prave v pondeli ;-) ).

Vase priznivkyne
Pavlina Dankova

Datum: 15.06.2016

Vložil: Veronika

Titulek: Naprosté nadšení

Jani děkuji, za úžasné setkání při skvělé příležitosti... Teď řeším jak se k Vám dostávat... Kladno není daleko jen vyřešit jak to skloubit snad to nějak vymyslím. :-)

Datum: 23.04.2016

Vložil: Martina

Titulek: jogove lekce

atmosfera na vasich hodinach je neuveritelne energizujici. Sama o sobe cela zarite a jste tak prvni instruktor, ktereho jsem potkala a kteremu verim, ze o tom co dela a co nam predava, opravdu neco vi. Mam vaseho hodiny moc rada!!

Datum: 18.01.2016

Vložil: Mirek

Titulek: Já zase přijdu :-)

Jste tyran !! převlečenej za něžnou a jemnou ženu :-) Bylo to s vámi hezký a mělo to hlavu a patu, takže přijdu zase ;-)

Datum: 17.01.2016

Vložil: Daniela

Titulek: setkani

Před dvema lety jsem ve sv.Katerine byla na svych prvních lekcich jogy pro kterou jsem se díky instruktorce nadchla a s jejím souhlasem jsem si poslední lekci nahrala na diktafon. Jeji prijemny hlas a pratelsky přístup me provázel pri domácí praxi....
Tento vikend, ve sv.Katerine zacala jogova lekce. Jen co jste promluvila, vedela jaem, ze jste to vy :-) Mam neskutecnou radost ze setkani po dvou letech a nadherne lekce pri pobytu v Kateřině. Díky Vam jedu v joze uz dva roky ;-) diky!!

Datum: 17.01.2016

Vložil: Jitka Kopecka

Titulek: joga ve sv.Katerine

Janicko, uz diky vam vime jak na "strechu" :-) Jste krasny pohodovy a empaticky clovek.
Ostatni instruktoři nevystoupili z podložky, odcvicili si hodinu ve svem tempu a rozsahu a my je vlastně jen nemotorne napodobovali :( Vaše hodiny byly výjimečné a moc si z nich odnasime. Urcite se jeste potkame :-) Dekujemeeee :-)

Datum: 07.12.2015

Vložil: Lucka Vilímková

Titulek: lekce jógy

Učím se s tebou všechno znovu. Správně se nadechnout, vydechnout, chodit, stát i sedět. Maximálně vypnout hlavu a hodit za hlavu starosti všedního dne a věnovat hodinu jen sobě. Sama to neumím, s tebou to jde, ale jak říkáš, jsme na cestě a jdeme krůček po krůčku ... Moc děkuji za tvou velkou podporu v mých krůčcích. Mám s tebou chuť kráčet pořád dál jako doposud s nikým :-)

Datum: 27.10.2015

Vložil: Vlaďka Müllerová

Titulek: Jóga s Jankou je prostě nezapomenutelná !!

Netušila jsem, že přijdu na jógu unavená, ve zvláštním rozpoložení z pracovního dne a odejdu v krásné euforii, s úsměvem a neskutečnou pohodou v těle i duši. S tebou je to prostě výborná relaxace i vzpruha pro tělo i ducha :-) Jsi mezi námi, chodíš a opravuješ, což je moc fajn. Každý jsme jiný a přesto si s námi dokážeš poradit, tak že si mákneme všichni. Tvůj příjemný hlas a obrovská pohoda, která z tebe září, fantasticky nabíjí. Mám tvé lekce moc ráda.

Datum: 24.10.2015

Vložil: Lucie

Titulek: :) :)

Roky jsem józe odolávala (i v Kateřině, kde to cvičí všichni:)) a jediný důvod, proč jsem se jí rozhodla začít cvičit byly zkrácené svaly na nohách. A najednou co se nestalo? Začalo mě to strašně bavit a už chápu, co na tom všichni mají:)! A to hlavně díky vám.... Moc děkuju a těším se na další lekce!!

Vyhledávání

Kontakt

Jana Fabingerová - Jóga s Jankou Fábkou Kladno, Praha FACEBOOK:
Jóga s Jankou Fábkou

Dosažené vzdělání

BMSA /Body and Mind Spirit Academy/

- Master Instruktor Powerjogy

- Instruktor Powerjogy

FISAF

- Jóga pro těhotné

- Cvičení po porodu